Menu
Sepetim
699 TL Alışverişlerinizde Kargo Bizden

Vampire Vape

Marka: Vampire Vape
Mom & Pop Calipitter Chow Kavrulmuş fıstık, vanilya ve birkaç ekstra leziz notanın müthiş harmanı... Mom & Pop firmasının en başarılı aroma karışımlarının başında gelen bu tadı mutlaka denemelisiniz. Ambalaj  :  Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır. Miktar  ..
25,00TL
Marka: Vampire Vape
Vampire Vape Heisenberg Vampirevape'in gizli ve en özel formüllerinden... Tabanda ağzınızı sulandıracak meyve aromaları ve üzerinde mentol kristalleri. Bu lezzeti tüm gün bıkmadan keyifle Vodoolayabilirsiniz... Ambalaj  :  Orijinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır. ..
40,00TL
Marka: Vampire Vape
Vampire Vape Heisenberg Vampirevape'in gizli ve en özel formüllerinden... Tabanda ağzınızı sulandıracak meyve aromaları ve üzerinde mentol kristalleri. Bu lezzeti tüm gün bıkmadan keyifle Vodoolayabilirsiniz... Ambalaj  :  Orijinal ambalaj. Miktar  :  30ml Önerilen Doz  :  %8..
65,00TL
Marka: Vampire Vape
Vampire Vape Pinkman Vape Aroma Bu aromayı daha önce deneyimlemediğinize üzülebilirsiniz. Vampire Vape'in çok satan aromalarından. Leziz ve tatlı orman meyveleri formülü... Ambalaj  :  Orijinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır. Miktar  :  ..
40,00TL
Marka: Vampire Vape
Vampire Vape Pinkman Bu aromayı daha önce deneyimlemediğinize üzülebilirsiniz. Vampire Vape'in çok satan aromalarından. Leziz ve tatlı orman meyveleri formülü... Ambalaj  :  Orijinal ambalaj. Miktar  :  30ml Önerilen Doz  :  %9 - 13 Demlenme  :  Yaklaşık demlenme s..
65,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Vampire Vape Likit Aroma ve Vape Aroma