Menu
Sepetim
699 TL Alışverişlerinizde Kargo Bizden

Dinner Lady Salt Likit

Marka: Dinner Lady
Dinner Lady Bubble Gum Salt LikitDinner Lady Bubble Gum Salt Likit, markanın en çok satan salt likitlerinden biri olarak tüm kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Enfes sakız aroması ile enfes bir buharlama deneyimi yaşayacaksınız. Gün boyu ferahlık arıyorsanız bu salt likit tam size göre..
265,00TL
Marka: Dinner Lady
Dinner Lady Watermelon Slices Ice Salt Likit 30mlDinner Lady Watermelon Slices Ice Salt Likit, markanın en çok satan salt likitlerinden biri olarak tüm kullanıcıları mest etmektedir. Aşırı lezzetli yaz meyvesi olan karpuzdan elde edilen muhteşem aromasıyla size çok farklı bir deneyim yaşat..
265,00TL
Marka: Dinner Lady
Lemon Tart Dinner Lady 30ml Salt LikitDinner Lady Lemon Tart Salt Likit, markanın en çok satan salt likiti olarak tüm kullanıcıları büyülemektedir. Limonlu Cheesecake tadında olan ve  adeta ev yapımı kekleri aratmayan tadıyla Dinner Lady Lemon Tart, tatlıyla arası iyi olanların vazgeçilmezlerin..
265,00TL
Marka: Dinner Lady
Dinner Lady Black Orange Crush Salt LikitDinner Lady Black Orange Crush Salt Likit, markanın en çok satan salt likiti olarak tüm kullanıcıları büyülemektedir. Enfes portakal lezzeti dilinize nüfuz edecek ve size bambaşka bir buharlama deneyimi yaşatacak...
265,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Dinner Lady Salt Likit