Menu
Sepetim
699 TL Alışverişlerinizde Kargo Bizden

Vampire Vape


Marka: Vampire Vape
Firma Menşei : Flavour Warehouse LTDAmbalaj : 60 mlVG/PG : 80/20 Heisenberg, tüm gün vape'lerin Babası olarak taç giydi! Bu ödüllü e-sıvı, serin bir mentol esintisi ile tepesinde karışık kırmızı meyvelerin meyvemsi bir hissidir. Olgun meyvelerin yoğun aromaları ortaya çıkarken bu..
189,00TL
Marka: Vampire Vape
Mom & Pop Calipitter Chow Kavrulmuş fıstık, vanilya ve birkaç ekstra leziz notanın müthiş harmanı... Mom & Pop firmasının en başarılı aroma karışımlarının başında gelen bu tadı mutlaka denemelisiniz. Ambalaj  :  Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır. Miktar  ..
25,00TL
Marka: Vampire Vape
Vampire Vape Heisenberg Vampirevape'in gizli ve en özel formüllerinden... Tabanda ağzınızı sulandıracak meyve aromaları ve üzerinde mentol kristalleri. Bu lezzeti tüm gün bıkmadan keyifle Vodoolayabilirsiniz... Ambalaj  :  Orijinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır. ..
40,00TL
Marka: Vampire Vape
Vampire Vape Heisenberg Vampirevape'in gizli ve en özel formüllerinden... Tabanda ağzınızı sulandıracak meyve aromaları ve üzerinde mentol kristalleri. Bu lezzeti tüm gün bıkmadan keyifle Vodoolayabilirsiniz... Ambalaj  :  Orijinal ambalaj. Miktar  :  30ml Önerilen Doz  :  %8..
65,00TL
Marka: Vampire Vape
Vampire Vape Pinkman Vape Aroma Bu aromayı daha önce deneyimlemediğinize üzülebilirsiniz. Vampire Vape'in çok satan aromalarından. Leziz ve tatlı orman meyveleri formülü... Ambalaj  :  Orijinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır. Miktar  :  ..
40,00TL
Marka: Vampire Vape
Vampire Vape Pinkman Bu aromayı daha önce deneyimlemediğinize üzülebilirsiniz. Vampire Vape'in çok satan aromalarından. Leziz ve tatlı orman meyveleri formülü... Ambalaj  :  Orijinal ambalaj. Miktar  :  30ml Önerilen Doz  :  %9 - 13 Demlenme  :  Yaklaşık demlenme s..
65,00TL
Marka: Vampire Vape
Firma Menşei : Flavour Warehouse LTDAmbalaj : 60 mlVG/PG : 70/30 inkman, çok çeşitli karışık meyvelerle dolu tatlı bir lezzet reçelidir. Bu 60ml e-sıvı, en taze meyve sularının tadına varan yoğun bir tat ile ferahlatıcıdır. Pinkman, doğal yabani meyvelerle dolup taşıyor ve bu da ..
159,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)