Menu
Sepetim
699 TL Alışverişlerinizde Kargo Bizden

Vodoo Mix

Vodoo Mix

Marka: Vodoo Mix
Vodoo ANML Fury Zengin krema ve karamelle süslenmiş kurabiye karışımı aroması… Miktar  :  10ml Önerilen Doz  :  10-15% Demlenme  :  3-4 Hafta ***Not  :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dola..
22,00TL
Marka: Vodoo Mix
Vodoo ANML Looper Berry familyasından en leziz meyvelerle tatlandırılmış, sütlü ve zengin kremalı mısır gevreği lezzeti… Miktar  :  10ml Önerilen Doz  :  10-15% Demlenme  :  3-4 Hafta ***Not  :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. K..
22,00TL
Marka: Vodoo Mix
Vodoo Aqua Berry  Karpuz, çilek, yaban mersini ve ferahlatıcı bir dokunuşla taçlandırılan, serinletici ve tazeleyici bir meyve kokteyli karışımı… Miktar  :  10ml Önerilen Doz  :  13-17% Demlenme  :  2 Hafta ***Not  :  Tek başına kullanılmaz, bas..
17,59TL
Marka: Vodoo Mix
Vodoo Banana Man Vanilya ve çeşitli kremalarla harmanlanmış leziz bir muzlu dondurma karışımı… Miktar  :  10ml Önerilen Doz  :  12-16% Demlenme  :  2 Hafta ***Not  :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren..
22,00TL
Marka: Vodoo Mix
Vodoo Black Honey Tobacco Kremalarla yumuşatılmış tatlı bir tütün deneyimi… Miktar  :  10ml Önerilen Doz  :  8-12% Demlenme  :  3-4 Hafta ***Not  :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıy..
17,59TL
Marka: Vodoo Mix
Vodoo Blue Dragon's Blood Tropikal ejder meyvesi, çilek ve yaban mersini meyveleri üzerinde leziz vanilyalı kremalarla birlikte eşsiz bir deneyime var mısınız?  Miktar  :  10ml Önerilen Doz  :  12-16% Demlenme  :  3-4 Hafta ***Not  :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştıra..
17,59TL
Marka: Vodoo Mix
Vodoo Blue Voodoo Şeftali ve ahududu meyveli şekerleme karışımı… Miktar  :  10ml Önerilen Doz  :  12-16% Demlenme  :  0-7 Gün ***Not  :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromal..
17,59TL
Marka: Vodoo Mix
Vodoo Boss Reserve En popüler formüllerden... Muz, karamel, fıstık, vanilya ve çeşitli kremalarla harmanlanmış bu tadı mutlaka denemelisiniz.  Miktar  :  10ml Önerilen Doz  :  15-20% Demlenme  :  3-4 Hafta ***Not  :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Or..
22,00TL
Marka: Vodoo Mix
Vodoo Brain Freeze Kivi, nar ve çilekli buzz gibi bir kokteyl… Miktar  :  10ml Önerilen Doz  :  8-12% Demlenme  :  1-2 Hafta ***Not  :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme ..
17,59TL
Marka: Vodoo Mix
Vodoo Bubba Juice Sizi çocukluğunuza götürecek çok özel bir karışım. Karpuz ve çilekli tatlı sakız karışımı… Miktar  :  10ml Önerilen Doz  :  13-17% Demlenme  :  1 Hafta ***Not  :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki eti..
17,59TL
Marka: Vodoo Mix
Vodoo Bubba Juice v2 Sizi çocukluğunuza götürecek çok özel bir karışım. Karpuz ve çilekli tatlı sakız karışımı… Miktar  :  10ml Önerilen Doz  :  10-15% Demlenme  :  1 Hafta ***Not  :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki..
23,47TL
Marka: Vodoo Mix
Vodoo Capone En leziz tütün yapraklarının , karamel ve vanilya ile harmanlandığı müthiş bir formül… Tatlı tütün sevenlere… Miktar  :  10ml Önerilen Doz  :  10-15% Demlenme  :  3-5 Hafta ***Not  :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez...
23,47TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 83 (7 Sayfa)