Menu
Sepetim
699 TL Alışverişlerinizde Kargo Bizden

Salt Likit Elektronik Sigara Likiti

3 ADET PRİVACY SALT LİKİT KAMPANYA
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
KAMPANYAİSTEDİĞİNİZ 3 ADET KAMPANYA FİYATINA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNARIZ.DİĞER SİTELERDEKİ PRİVACY ÜRÜNLERİ BİZİM DEĞİLDİR.ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM İADE YOKTUR...
650,00TL
PRİVACY - Bal Muz Fıstık Salt Likit 30 ml
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Bal Muz Fıstık Salt Likit 30 mlAroma :  Son damlasına kadar Şaşırtıcı bal ve eşsiz muz ile beraber fıstık gibi bir tada sahiptir.50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B ( boğaz vurumu yüksek )  standartlarına uyg..
249,00TL
PRİVACY - Cola Kola Salt Likit 30 ml
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Cola Kola Salt Likit 30 mlAroma :  Son damlasına kadar Şaşırtıcı COLA Kola 50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B ( boğaz vurumu yüksek )  standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizde YÜKSEK PERFORMAN..
249,00TL
PRİVACY - Salt Likit Lemon Tart 30 ml
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY -  Salt Likit Lemon Tart 30 mlAroma: Meyveli Pasta (Limonlu Tart / Tatlı)50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B ( boğaz vurumu yüksek )  standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizde YÜKSEK PERFORMANSLI ..
249,00TL
PRİVACY - Siyah Üzüm Mentol Salt Likit 30 ml
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Siyah Üzüm Mentol Salt Likit 30 mlAroma :  Son damlasına kadar Şaşırtıcı siyah üzüm ve mentolun uyumu!50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT S  standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizde YÜKSEK PERFORMANSLI CİH..
249,00TL
PRİVACY - Aqua Berry Blast Salt Likit 30 ml
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Aqua Berry Blast Salt Likit 30 mlAroma :  Karpuz ve çileğin uyumuna katılan yaban mersinli bu karışımı hafif bir serinletici ile sizlere sunuyoruz. Özellikle gün boyu içimde vazgeçilmezlerden olacak bu karışımı seviyoruz...Kesinlikle denemelisiniz..50 VG 50 PG kompozisyonu i..
249,00TL
PRİVACY - Kanzi Salt Likit 30 ml
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Kanzi Salt Likit 30 mlAroma :  Karpuz, Çilek , Kivi ve birkaç fresh tat ile beraber sizler için hazırlanmış max.aromalı bir üründür50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B ( boğaz vurumu yüksek )  standartlarına u..
249,00TL
PRİVACY - Tobacco Trail Salt Likit 30 ml
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Tobacco Trail Salt Likit 30 mlAroma : Tobacco Trail, rafine ve olgun bir tat için tatlı bal kaplama ile zengin ve pürüzsüz bir tütün kombinasyonu.Tobacco Trail elikit, teneffüs esnasında hafif tatlı bal tonları ile hafifçe baharat sesi verir.50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer..
249,00TL
PRİVACY - Captan Black - Tütün Çikolata  - 30ML Salt Likit
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
36MG ve 50MG Nikotin Oranları.Tuz nikotin ile üretilmiştir.Captan Black - Tütün Çikolata Aromalıdır...
249,00TL
PRİVACY - Enerji İçeceği  - 30ML Salt Likit
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
36MG ve 50MG Nikotin Oranları.Tuz nikotin ile üretilmiştir.Enerji İçeceği Aromalıdır...
249,00TL
PRİVACY - Kent Swich - Tütün Mentol   - 30ML Salt Likit
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
36MG ve 50MG Nikotin Oranları.Tuz nikotin ile üretilmiştir.Kent Swich - Tütün Mentol Aromalıdır...
249,00TL
PRİVACY - Salt Likit Parliment 30 ml
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Salt Likit Parliment 30 mlAroma : Tütün ve Müazzam Vanilya Eşliğinde MTL Keyfi50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B ( boğaz vurumu yüksek )  standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizde YÜKSEK PERFORMANSLI CİH..
249,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)

Salt Likit 

Salt Likit Nedir?

Elektronik sigara likiti, bitkisel sıvılardan elde edilen ve içerisinde çok az da olsa nikotin barındıran bir sıvıdır. Bu sıvı, elektronik sigaraların yapısında yer alan atomize ile ısıtılır ve duman haline dönüşür. Ancak bu sıvıların içerisinde bir miktar nikotin bulunması, kullanıcıların akıllarında birtakım soruların oluşmasına neden olmaktadır. Bu soruların başında da salt likit kullanımının nikotin nedeniyle sağlıksız bir durum olup olmadığıdır.

Salt likit içeriğinde yer alan nikotin ile gerçek sigaraların içerisinde yer alan nikotin miktarı karşılaştırıldığında, elektronik sigara likitlerinin içerisindeki nikotinin çok daha az olduğu görülmektedir. Aslına bakılırsa gerçek sigaralarda sağlığa zarar veren madde nikotinden çok karbondioksit, katran ve formaldehit gibi maddelerdir. Ancak elektronik sigara likitleri içerisinde az miktarda nikotin dışında sayılan diğer maddelerin hiçbiri bulunmamaktadır.

e-Likit İçerisinde Yer Alan Maddeler Hangileridir?

Elektronik sigara likitleri içerisinde temel olarak üç madde yer almaktadır. Bunlardan ilki ise “propilen glikol” adı verilen ince sıvıdır. Bu sıvının herhangi bir tadı bulunmaz. Propilen glikol, sadece likitin sertliğini arttırmak amacı ile kullanılır. Yine bu sıvı madde likit içerisine ne kadar dâhil edilirse, likit o kadar sert bir duman meydana getirmektedir.

e-likit içerisinde yer alan bir diğer madde ise bitkisel gliserindir. Bu madde daha çok premium likit olarak adlandırılan ürünlerin içinde yer almaktadır. Doğal yollardan elde edilen bitkisel gliserin, dumanın hacmini arttır. Yine likitlerde yer alan bir diğer madde ise nikotindir. Bu madde ise likitler içerisinde gramın binde biri oranında kullanılmaktadır.