Menu
Sepetim
299 TL Alışverişlerinizde Kargo Bizden ve Havale / EFT % 5 İndirim

Salt Likit Elektronik Sigara Likiti

PRİVACY - Gambit - 30ML Salt Likit
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
36MG ve 50MG Nikotin Oranları.Tuz nikotin ile üretilmiştir.Gambit Aromalıdır...
99,00TL
PRİVACY - Gorilla - 30ML Salt Likit
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
36MG ve 50MG Nikotin Oranları.Tuz nikotin ile üretilmiştir.Gorilla Aromalıdır...
99,00TL
PRİVACY - Karpuz Çilek - 30ML Salt Likit
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
36MG ve 50MG Nikotin Oranları.Tuz nikotin ile üretilmiştir.Karpuz Çilek  Aromalıdır...
99,00TL
PRİVACY - Kavun Karpuz - 30ML Salt Likit
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
36MG ve 50MG Nikotin Oranları.Tuz nikotin ile üretilmiştir.Kavun Karpuz Aromalıdır...
99,00TL
PRİVACY - Salt Likit Boss Reserve 30 ml
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY -  Salt Likit Boss Reserve Aroma: Tatlı Kraker, Bal, Muz, Çerez Karışık50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B ( boğaz vurumu yüksek )  standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizde YÜKSEK PERFORMANSLI Cİ..
99,00TL
PRİVACY - Salt Likit Castle Long 30 ml
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Salt Likit Castle Long 30 ml Bourbon yudumlamaktan farksız!  Üstelik kavrulmuş badem, vanilya ve esmer şeker birleşimi ile.50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B ( boğaz vurumu yüksek )  standartlarına uygu..
99,00TL
PRİVACY - Salt Likit Grandmaster 30 ml
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Salt Likit Grandmaster 30 mlAroma: Muz, Karamel, Fıstık Ezmesi50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B ( boğaz vurumu yüksek )  standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizde YÜKSEK PERFORMANSLI CİHAZLAR İÇİN&..
99,00TL
PRİVACY - Salt Likit Lemon Tart 30 ml
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY -  Salt Likit Lemon Tart 30 mlAroma: Meyveli Pasta (Limonlu Tart / Tatlı)50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B ( boğaz vurumu yüksek )  standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizde YÜKSEK PERFORMANSLI ..
99,00TL
PRİVACY - Salt Likit Milkman 30 ml
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Salt Likit Milkman 30 mlAroma : Sütlü krema ve çilek karışımı ile nefis bir aroma 50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B ( boğaz vurumu yüksek )  standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizde YÜKSEK PERFORM..
99,00TL
PRİVACY - Salt Likit My Man 30 ml
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY -  Salt Likit My Man 30 mlAroma : Çilek vanilya ve çikolatanın harmanlanması ile üretilmiştir. Eşsiz çikolata , çilek ile vanilyalı dondurmaların birleşiminden elde edilen likit sıvısı ile keyifli bir içim deneyimi yaşayacaksınız.50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod ..
99,00TL
PRİVACY - Salt Likit Orman Meyveleri 30 ml
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Salt Likit Orman Meyveleri 30 mlAroma : Karışık Orman Meyveleri50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B ( boğaz vurumu yüksek )  standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizde YÜKSEK PERFORMANSLI CİHAZLAR İÇİN ..
99,00TL
PRİVACY - Salt Likit Sucka Punch 30 ml
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Salt Likit Sucka Punch 30 mlAroma : Sucka Punch Tatlı tadıyla vanilya, ulaşılmazlığıyla ejder meyvesi ve bilinirliği ve güvenilirliğiyle krema bu üründe buluştu raflarda yerini aldı ve sizin olmak için sabırsızlandı bile.50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod ci..
99,00TL
Gösterilen: 13 ile 24 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)

Salt Likit 

Salt Likit Nedir?

Elektronik sigara likiti, bitkisel sıvılardan elde edilen ve içerisinde çok az da olsa nikotin barındıran bir sıvıdır. Bu sıvı, elektronik sigaraların yapısında yer alan atomize ile ısıtılır ve duman haline dönüşür. Ancak bu sıvıların içerisinde bir miktar nikotin bulunması, kullanıcıların akıllarında birtakım soruların oluşmasına neden olmaktadır. Bu soruların başında da salt likit kullanımının nikotin nedeniyle sağlıksız bir durum olup olmadığıdır.

Salt likit içeriğinde yer alan nikotin ile gerçek sigaraların içerisinde yer alan nikotin miktarı karşılaştırıldığında, elektronik sigara likitlerinin içerisindeki nikotinin çok daha az olduğu görülmektedir. Aslına bakılırsa gerçek sigaralarda sağlığa zarar veren madde nikotinden çok karbondioksit, katran ve formaldehit gibi maddelerdir. Ancak elektronik sigara likitleri içerisinde az miktarda nikotin dışında sayılan diğer maddelerin hiçbiri bulunmamaktadır.

e-Likit İçerisinde Yer Alan Maddeler Hangileridir?

Elektronik sigara likitleri içerisinde temel olarak üç madde yer almaktadır. Bunlardan ilki ise “propilen glikol” adı verilen ince sıvıdır. Bu sıvının herhangi bir tadı bulunmaz. Propilen glikol, sadece likitin sertliğini arttırmak amacı ile kullanılır. Yine bu sıvı madde likit içerisine ne kadar dâhil edilirse, likit o kadar sert bir duman meydana getirmektedir.

e-likit içerisinde yer alan bir diğer madde ise bitkisel gliserindir. Bu madde daha çok premium likit olarak adlandırılan ürünlerin içinde yer almaktadır. Doğal yollardan elde edilen bitkisel gliserin, dumanın hacmini arttır. Yine likitlerde yer alan bir diğer madde ise nikotindir. Bu madde ise likitler içerisinde gramın binde biri oranında kullanılmaktadır.