Menu
Sepetim
299 TL Alışverişlerinizde Kargo Bizden ve Havale / EFT % 5 İndirim

Salt Likit Elektronik Sigara Likiti

PRİVACY - Salt Likit Ünicorn 30 ml
Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Salt Likit Ünicorn 30 ml Aroma :  Krema ve çilek severler için vazgeçilmez salt likit tercihlerinden biridir. Bilinen krema tadı dışında, dört farklı krema çeşidi ve çileğin karışımından oluşmuş bu salt likit, tatlı aroma sevenlerin ilk tercihi haline gelecekt..
99,00TL
PRİVACY - Amazing Mango Salt Likit 30 ml
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Amazing Mango Salt Likit 30 mlAroma :  Son damlasına kadar Şaşırtıcı Mango, şeftalinin kremasını en ince renkleriyle mükemmel, olgun, taze, sulu bir Mango'ya sahiptir. Her gün nefes alıp vermeden nefes alıp vermeniz, daha çok şey isteyecektir.50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull mar..
99,00TL
PRİVACY - Aqua Berry Blast Salt Likit 30 ml
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Aqua Berry Blast Salt Likit 30 mlAroma :  Karpuz ve çileğin uyumuna katılan yaban mersinli bu karışımı hafif bir serinletici ile sizlere sunuyoruz. Özellikle gün boyu içimde vazgeçilmezlerden olacak bu karışımı seviyoruz...Kesinlikle denemelisiniz..50 VG 50 PG kompozisyonu i..
99,00TL
PRİVACY - Kanzi Salt Likit 30 ml
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Kanzi Salt Likit 30 mlAroma :  Karpuz, Çilek , Kivi ve birkaç fresh tat ile beraber sizler için hazırlanmış max.aromalı bir üründür50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B ( boğaz vurumu yüksek )  standartlarına u..
99,00TL
PRİVACY - Strawberry Custard Salt Likit 30 ml
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Strawberry Custard Salt Likit 30 mlAroma : Çilekli muhallebi lezzeti Dinner Lady Strawberry Custard , doğal çilek aroması, tatlı krema, tereyağı ve karamel karışımı bir lezzetti vardır.50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer tüm pod cihazlarda tüketime uygundur.SALT B&nb..
99,00TL
PRİVACY - Strawberry Milkshake Salt Likit 30 ml
Yeni Orjinal Ürün
Marka: Privacy
PRİVACY - Strawberry Milkshake Salt Likit 30 mlAroma :  Son damlasına kadar Şaşırtıcı Çilek Aroması,  mükemmel,sütle birlikte anlatılmaz tatlara sahiptir. Her gün nefes alıp vermeden nefes alıp vermeniz, daha çok şey isteyecektir.50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve di..
99,00TL
PRİVACY - Tobacco Trail Salt Likit 30 ml
Yeni Orjinal Ürün Stokta Yok
Marka: Privacy
PRİVACY - Tobacco Trail Salt Likit 30 mlAroma : Tobacco Trail, rafine ve olgun bir tat için tatlı bal kaplama ile zengin ve pürüzsüz bir tütün kombinasyonu.Tobacco Trail elikit, teneffüs esnasında hafif tatlı bal tonları ile hafifçe baharat sesi verir.50 VG 50 PG kompozisyonu ile jull marka ve diğer..
99,00TL
Gösterilen: 25 ile 31 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)

Salt Likit 

Salt Likit Nedir?

Elektronik sigara likiti, bitkisel sıvılardan elde edilen ve içerisinde çok az da olsa nikotin barındıran bir sıvıdır. Bu sıvı, elektronik sigaraların yapısında yer alan atomize ile ısıtılır ve duman haline dönüşür. Ancak bu sıvıların içerisinde bir miktar nikotin bulunması, kullanıcıların akıllarında birtakım soruların oluşmasına neden olmaktadır. Bu soruların başında da salt likit kullanımının nikotin nedeniyle sağlıksız bir durum olup olmadığıdır.

Salt likit içeriğinde yer alan nikotin ile gerçek sigaraların içerisinde yer alan nikotin miktarı karşılaştırıldığında, elektronik sigara likitlerinin içerisindeki nikotinin çok daha az olduğu görülmektedir. Aslına bakılırsa gerçek sigaralarda sağlığa zarar veren madde nikotinden çok karbondioksit, katran ve formaldehit gibi maddelerdir. Ancak elektronik sigara likitleri içerisinde az miktarda nikotin dışında sayılan diğer maddelerin hiçbiri bulunmamaktadır.

e-Likit İçerisinde Yer Alan Maddeler Hangileridir?

Elektronik sigara likitleri içerisinde temel olarak üç madde yer almaktadır. Bunlardan ilki ise “propilen glikol” adı verilen ince sıvıdır. Bu sıvının herhangi bir tadı bulunmaz. Propilen glikol, sadece likitin sertliğini arttırmak amacı ile kullanılır. Yine bu sıvı madde likit içerisine ne kadar dâhil edilirse, likit o kadar sert bir duman meydana getirmektedir.

e-likit içerisinde yer alan bir diğer madde ise bitkisel gliserindir. Bu madde daha çok premium likit olarak adlandırılan ürünlerin içinde yer almaktadır. Doğal yollardan elde edilen bitkisel gliserin, dumanın hacmini arttır. Yine likitlerde yer alan bir diğer madde ise nikotindir. Bu madde ise likitler içerisinde gramın binde biri oranında kullanılmaktadır.